6

 

Podsumowanie konkursu

fotograficznego "Moja wiosna"

 

 

 

 

W dniu dzisiejszym odbyło się wręczanie nagród w konkursie fotograficznym "Moja wiosna" pod honorowym patronatem pana europosła Krzysztofa Hetmana. Na podsumowaniu gościliśmy uczestników z Niepublicznej Bursy z Kielc wraz z opiekunami Panią Dyrektor Wandę Kotecką - Madej,  Panią Dyrektor Wiolettę Żmijewską  z wychowankami Alertyną Dovhaliuk i Ilią Borzenkovem. Zabraliśmy naszych gości na zwiedzanie Lublina. Byliśmy na deptaku, na Starym Mieście oraz wjechaliśmy windą na taras widokowy w CSK. Naszym gościom bardzo spodobało się nasze miasto. Na pewno jeszcze tu wrócą.

Główne uroczystości wręczenia nagród odbyły się w Parku Ludowym. Na uroczystości gościliśmy Panią Inspektor Wydziału Oświaty i Wychowania  Beatę Janiszewską - Brudzisz oraz Pana Dyrektora z Bursy Szkolnej Nr 3  Dariusza Winiarczyka. Bursę Szkolna Nr 1 reprezentowała Pani Wychowawczyni Katarzyna Kot. Pani dyrektor Renata Bielecka powitała wszystkich i razem z panią Inspektor wręczały dyplomy i nagrody.

Wyniki konkursu:

I miejsce Julia Kasperczuk BS Nr 2 "Kiedy wiosna buchnie majem"

II miejsce  Monika Pąsiek BS Nr 5 "Wiosenne spojrzenie"

III miejsce Aleksandra Lenart  BS Nr 1 "Wiosna radosna"

pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia. Wszystkim serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów w kolejnych kokursach fotograficznych.

Chcemy wszystkich serdecznie zaprosić do udziału w konkursie fotograficznym "Pomnik Józefa Piłsudskiego w Lublinie". 11 listopada 2021 r. będziemy obchodzić 20 rocznicę odsłonięcia pomnika Marszałka w Lublinie.  Szczegółowe informacje zostaną ogloszone we wrześniu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Telefon dla wychowanków i rodziców: 539 867 809

szkila pamieta

Ranking czystości

cleaning

Nasze sukcesy

goal