III miejsce

 

W dniu dzisiejszym rozegrany został mecz finałowy o pierwsze miejsce pomiędzy Bursą Szkolną Nr 5 a Bursą Szkolną Nr 7. Po zaciekłej walce wygrała Bursa Szkolna Nr 5. Otrzymała ona pierwsze miejsce w II TURNIEJU TOWARZYSKIM PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ TRANSPORTOWO - KOMUNIKACYJNYCH ORAZ DYREKTORA BURSY SZKOLNEJ NR 2. Puchar osobiście wręczyły: pani dyrektor ZSTK Anna Wawruch - Lis oraz pani dyrektor BS Nr 2 Renata Bielecka. Wszystkie uczestniczki dodatkowo otrzymały po kilogramie pysznych cukierków. Nasza placówka zdobyła III miejsce.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestniczkom turnieju! Spotkamy się za rok!

 

I miejsce

W dniu 01.12.2019r. z okazji Światowego Dnia AIDS, w Bursie szkolnej w RCEZ w Lubartowie odbył się IX Międzyszkolny Konkurs Wiedzy nt. HIV/AIDS organizowany przez bursę przy współudziale Powiatowej Stacji Sanitarno –Epidemiologicznej w Lubartowie.

Głównym celem konkursu było propagowanie rzetelnej i obiektywnej wiedzy w zakresie profilaktyki HIV/AIDS oraz kształtowanie właściwych postaw i zachowań zdrowotnych młodzieży w związku z zapobieganiem szerzeniu się zakażeń wirusem HIV. Naszą bursę reprezentowały Julia Walenciuk i Natalia Kowalczyk.

Uczestnicy konkursu rozwiązywali pod uważnym okiem jury test wiedzy z zakresu w/w problematyki. Jury konkursu po podsumowaniu wyników testów poszczególnych drużyn wyłoniło zwycięzców w konkursie drużynowym: I miejsce- Bursa Szkolna Nr 2 w Lublinie, W konkursie indywidualnym: I miejsce - Natalia Kowalczyk .

Zwycięzcy otrzymali puchary, dyplomy oraz nagrody ufundowane przez dyrektor RCEZ w Lubartowie p. Dorotę Bułgajewską- Muzykę i SANEPID w Lubartowie.

 

 

Telefon dla wychowanków i rodziców: 539 867 809

szkila pamieta

Ranking czystości

cleaning

Nasze sukcesy

goal