10 absolwent

 

 

Pożegnanie 

absolwentów 2022

 

 

 

 

 

W dniu dzisiejszym odbyła się uroczystość pożegnania naszych drogich absolwentów. Na uroczystości obecna była Pani Dyrektor, panie wychowawczynie i rodzice absolwentów: Daniela i Oliwii oraz młodzież naszej bursy.

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Niektórzy z Was, zapewne już wiedzą, co chcą dalej robić w życiu, inni jeszcze szukają swojego miejsca. Bardzo chcielibyśmy pogratulować Wam wszystkim tej  przebytej wspólnie drogi. Spędziliśmy ze sobą dużo pięknych dni, które zapadną Wam na długo w pamięci. Będziecie wracać do tych lat z sentymentem.

Minione lata były dla każdego z Was czasem zdobywania wiedzy, kształtowania poglądów i wyboru drogi, którą podążycie dalej. Jesteśmy przekonani, że pod kierunkiem wspaniałych nauczycieli, wychowawców mogliście odkrywać swoje talenty, rozwijać swoje zdolności.

Uroczystość uświetnił występ naszych koleżanek i kolegi: Ani, Julki i Rafała. Na zakończenie absolwenci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Wychowawczynie otrzymały kwiaty, po czym wszyscy delektowali się słodkim poczęstunkiem.

 

Telefon dla wychowanków i rodziców: 539 867 809

szkila pamieta

Ranking czystości

cleaning

Nasze sukcesy

goal