10 

 

 Strzeleckie biegi terenowe     

 

 

 

W dniu dzisiejszym w Pszczelej Woli odbyły się pierwsze "Strzeleckie biegi terenowe". Drużyna pod opieką pani wychowawczyni Margeryty Rogowskiej wystąpiła w składzie: Paulina Olko, Maciej Wnuk, Ernest Kanon. Zawody składały się z biegów z przeszkodami oraz strzelania na siedzącao, stojąco i na klęcząco. Walka była zacięta, drużyny rywalizowały ze sobą do końca. Z przyjemnością informujemy, że nasza drużyna zajęła II miejsce. W indywidualnej klasyfikacji Maciej Wnuk zajął III miejsce, Ernest Kanon VI miejsce, Paulina Olko w kategorii dziewcząt III miejsce. Po zawodach organizatorzy przygotowali dla wszystkich uczestników kiełbaski z ogniska. Atmosfera była bardzo miła i wszystkim dopisywały humory.

Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom.

 

Telefon dla wychowanków i rodziców - 539 867 809 -

szkila pamieta

Ranking czystości

cleaning