Zebrania Rodziców/Opiekunów Wychowanków odbędą się w naszej bursie 

 w dniu 31 sierpnia:

Grupa III - godz. 14.30

Grupa II - godz 15.30

Gr. I - godz. 16.30

Koszt utrzymania w bursie w miesiącu wrześniu 2010r wynosi:

wyżywienie: 22 dni razy 8 zł = 176 zł

 czesne: 44 zł

Razem: 220 zł

Dodatkowe informacje pod numerem tel 81 53 212 30

 Dokumenty niezbędne przy kwaterowaniu:

  •   Oświadczenie Rodziców (chyba, że złożone zostało wcześniej);
  • dokumenty do zameldowania tj. dowód osobisty lub tymczasowy dowód osobisty lub paszport + zaświadczenie o stałym zameldowaniu lub metryka 
    + zaświadczenie o stałym zameldowaniu
  • jedno zdjęcie podpisane na odwrocie

Ponadto:

  • przybory toaletowe (szczoteczka do zębów + pasta do zębów + kubeczek; mydło + mydelniczka;szampon; grzebień; dwa ręczniki; klapki pod prysznic)
  • ciapy miękie do chodzenia po bursie
  • bielizna + skarpety ( pięć zmian)
  • piżama
  • kubeczek, talerzyk, łyżeczka
  • podręczniki i przybory szkolne
  • ubrania stosowne do pory roku

Bursa zapewnia  kołdrę , poduszkę, pościel (wymienianą co trzy tygodnie) oraz dwa koce.

UWAGA! Nie dysponujemy żadnymi lekami poza środkami opatrunkowymi! Wychowawcy nie mogą podawać młodziezy żadnych leków!

Podział na grupy:

Grupa I:
 
1.     Bratos Katarzyna,
2.     Ciołek Adrian,
3.     Depa Damian,
4.     Dzierżak Magdalena,
5.     Gustaw Łukasz Daniel,
6.     Juchimiuk Gracjan,
7.     Klocek Paweł,
8.     Koncewicz Patryk,
9.     Król Weronika
10.Kruk Krzysztof,
11.Krupa Krystian,
12.Krzaczkowski Piotr,
13.Lemieszek Patryk,
14.Lipiec Damian,
15.Malan Dawid,
16.Malinowska Agnieszka,
17.Michałek Damian Józef,
18.Nowakiewicz Joanna,
19.Piekarczyk Piotr,
20.Placha Marcin,
21.Sierpień Tomasz,
22.Skrajnowski Ernest,
23.Sokołowska Anna,
24.Stawinoga Robert Rafał,
25.Szczepaniak, Damian,
26.Śledzicki Łukasz,
27.Woźniak Grzegorz,
28.Węcławska Aneta,
29.Węcławska Ewelina,
30.Zalewski Łukasz Mateusz,
31.Ziętek Mariusz
32.Zygar Bartłomiej Mieczysław
 
Grupa II
 
1.     Dacka Iwona,
2.     Duklewska Katarzyna,
3.     Chudy Agnieszka,
4.     Grzesiak Natalia,
5.     Grzesiuk Izabela,
6.     Juszczuk Justyna,
7.     Jedut Aneta,
8.     Klementewicz Aneta,
9.     Korgul Weronika,
10.Kowal Magdalena,
11.Krzymowska Katarzyna,
12.Kucharuk Paulina,
13.Matros Beata,
14.Mendak Sylwia,
15.Niećko Anna,
16.Nitendel Aleksandra,
17.Nowomiejska Kinga Luiza,
18.Olko Edyta,
19.Pastuszak Monika,
20.Pastuszak Paulina,
21.Piędzia Żaneta,
22.Prus Ilona,
23.Rakowska Małgorzata,
24.Ruszniak Paulina Justyna,
25.Sobisiak Dominika.
26.Sobka Katarzyna Agata,
27.Struzik Patrycja,
28.Suszek Agata,
29.Tadewicz Martyna
30.Tuźnik Martyna Magda,
31.Wojtaszek Ewelina
 
Grupa III
 
1.     Adamczyk Aleksandra,
2.     Blicharz Natalia,
3.     Baj Agata,
4.     Bączek Dominika,
5.     Boś Iwona,
6.     Buch Paulina,
7.     Cybulska Emilia,
8.     Dziadosz Jolanta,
9.     Gziut Małgorzata,
10.Knysz Weronika,
11.Korona Edyta,
12.Korona Ewelina,
13.Łysomirska Agnieszka,
14.Mańko Magdalena,
15.Martyna Paula Małgorzata
16. Mitura Dominika,
17.Niewęgłowska Marlena,
18.Ostasz Monika,
19.Rożenek Kinga,
20.Smogorzewska Agnieszka,
21.Szewczak Teresa Jolanta,
22.Szponarowicz Paulina,
23.Walenciuk Paula,
24.Wanat Magdalena,
25.Wójcik Paulina,
26.Wróbel Paulina,
27.Zając Joanna,
28.Zień Katarzyna,
29. Zuń Katarzyna
 
Jesteś tutaj: Home Archiwum Rok 2010/2011 Nowy rok. Ważne informacje dla wychowanków i ich Rodziców!