Rok 2016/2017

Beznazwy

 

PODSUMOWANIE PRACY SAMORZĄDU

W dniu 07 czerwca 2017r podsumowaliśmy pracę samorządu bursy w bieżącym roku szkolnym. Spotkanie przygotował i poprowadził Zarząd Samorządu Bursy w składzie: Ewa Wieczorek, Kamila Ondra i Paweł Bącal. Opiekę nad całością sprawowała Pani Wychowawczyni Hanna Orłowska.

Zarząd Samorządu Bursy, kluby: Rekreacji, Młodego Wolontariusza, Kulturalny i Impuls; sekcje: artystyczna, gospodarcza oraz higieniczna i grupy wychowawcze przedstawiły prezentacje na temat osiągnięć w II semestrze. Pani Dyrektor i Wychowawcy wyróżnili i nagrodzili tych Wychowanków którzy najbardziej byli zaangażowani w pracę samorządu. W imieniu Wychowanków ZSB podziękował Paniom Wychowawczyniom za rok ich trudu - Panie Wychowawczynie otrzymały piękne kwiaty.

Na koniec miała miejsce niezwykła uroczystość. Młodzież podziękowała za wiele lat pracy pani Wychowawczyni Tamarze Mańko, która od przyszłego roku szkolnego będzie na emeryturze. Pani Wychowawczyni otrzymała piękne życzenia, gromki aplauz oraz półmisek truskawek i książkę.

Jesteś tutaj: Home Archiwum Rok 2016/2017 PODSUMOWANIE PRACY SAMORZĄDU