Nasza bursa postanowiła wziąć udział w akcji "Posprzątaj Lublin na wiosnę". Wspólnie z panią wychowawczynią Katarzyną Małecką posprzątałyśmy ścieżkę rowerową, która znajduje się wzdłuż Bystrzycy.

To taki nasz mały wkład aby świat wyglądał piękniej


Sekcja higieniczna rozstrzygnęła konkurs na najpiękniejszą walentynkową dekorację sypialni. Pomysły młodzież miała bardzo oryginalne. Była romantyczna kolacja "gdzieś w Paryżu", piękne serce z piernika i wiele serduszek

    Wygrały ex equo dwie sypialnie: 18 i 23

W nagrodę dziewczęta otrzymały czekoladowe cukierki.

Dnia 10 lutego 2011 roku zmarł abp Józef Życiński, metropolita lubelski. Chcąc uczcić Jego pamięć, nasi wychowankowie stworzyli w bursie gazetkę, w której zawarli informacje na temat życia i działalności arcybiskupa.

Dnia 19 lutego 2011 roku, delegacja naszej bursy będzie uczestniczyła w uroczystościach pogrzebowych abp Józefa Życińskiego.

W DNIU 76 ROCZNICY ŚMIERCI MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO NA ZAPROSZENIE ZWIĄZKU PIŁSUDCZYKÓW ODDZIAŁ LUBLIN WYCHOWANKOWIE NASZEJ BURSY WZIĘLI UDZIAŁ W UROCZYSTEJ MSZY ŚW W INTECJI MARSZAŁKA W KOŚCIELE POZWIZYTKOWSKIM.

NASTĘPNIE PRZESZLIŚMY W UROCZYSTYM POCHODZIE POD POMNIK MARSZAŁKA NA PLAC LITEWSKI. TAM WRAZ Z INNYMI DELEGACJAMI ZŁOŻYLIŚMY KWIATY I ZAPALILIŚMY ZNICZE. W TEN SPOSÓB UCZCILIŚMY PAMIĘĆ WIELKIEGO POLAKA I ZAMANIFESTOWALIŚMY NASZ PATRIOTYZM.

  W CZWARTEK 25 LISTOPADA ŚWIĘTOWALIŚMY ANDRZEJKI, CHOCIAŻ TO W ZASADZIE BYŁY KATARZYNKI! W PIĘKNIE UDEKOROWANEJ JADALNI ŚLICZNE WAMPIRZYCE WRÓŻYŁY PRZYSZŁOŚĆ WSZYTSKIM CHĘTNYM! PO WRÓŻBACH CZAS NA TAŃCE W RYTM MUZYKI DJ ADRIANA! SZKODA, ŻE ZABAWA MUSIAŁA ZMIEŚCIĆ SIĘ  WREGULAMINIE DNIA I ZAKOŃCZYŁA SIĘ TAK WCZEŚNIE! GOŚCIEM HONOROWYM SPOTKANIA BYŁA PANI ANIA PAWŁOWSKA!

Telefon dla wychowanków i rodziców: 539 867 809

szkila pamieta

Ranking czystości

cleaning

Nasze sukcesy

goal